Львівська обласна асоціація підприємств поліграфічної галузі та виробників упаковки
Опубліковано: 04 березня 2016

ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при ГУ ДФС, за участі начальника ГУ ДФС у області І.Кондро, та начальника Львівської  митниці ДФС Л.Прокіпчук

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
26 лютого в приміщенні ГУ ДФС у Львівській області, відбулося засідання Громадської ради, за участі керівників Державної фіскальної служби у Львівській області, та керівника Львівської Митниці.

ІГОР КОНДРО: ПОДАТКОВА КУЛЬТУРА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ЛЬВІВЩИНИ З КОЖНИМ РОКОМ ЗРОСТАЄ

«Новий рік для бюджетів всіх рівнів у Львівській області розпочався з позитивної динаміки по всіх основних платежах. Така тенденція нарощування надходжень до бюджетів відбувається не за рахунок тиску на бізнес, а завдяки добровільній сплаті платежів платниками податків» - зазначив начальник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро на засіданні Громадської ради за участю начальника Львівської митниці ДФС Левка Прокіпчука та представників громадських інституцій, яке відбулося 26 лютого 2016 року.
Ігор Володимирович проінформував представників громадськості про результати роботи відомства в минулому 2015 році та у січні поточного року. Так, перший місяць року став свого роду рекордом для Львівської області з надходжень податку на додану вартість – 250 млн. гривень (без великих платників податків, які стоять на обліку в СДПІ). Це вдвічі більше від факту січня 2015 року та на 62% більше середньомісячних показників 2015 року. Якщо торік частка ПДВ у доходах державного бюджету по області складала 35% відсотків, то в січні – 45%.
Крім того, очільник обласної податкової повідомив як проходить реструктуризація та оптимізація Головного управління ДФС у Львівській області. За його словами, при побудові структури податкових інспекцій зміщено акценти з контрольної функції на забезпечення сервісної складової. Так, частка працівників підрозділів, що задіяні в обслуговування платників податків становитиме не менше 45 відсотків як в кожній ДПІ, так і в обласному апараті.
Відповідно до порядку денного заслухано інформацію про роботу та участь членів Громадської ради у засіданнях постійнодіючих комісій. 
Також в ході засідання представники бізнесу, податківці та митники мали можливість обговорити проблемні питання що виникають в їх діяльності. 
Ігор Кондро запевнив, що ДФС і надалі залишається відкритою для співпраці з громадськістю, роботодавцями і підприємцями та іншими громадськими формуваннями. 

 

Крім цього в ході засідання Громадської ради, було  заслухано доповіді голів постійнодіючих комісій про проведену роботу, а також затверджено Положення про роботу комісій ради.

Автор: Громадська Рада при ГУ ДФС

1
1
1
цікава зустріч
Авторизуйтесь, щоб залишити коментар

Партнери Асоціації