Львівська обласна асоціація підприємств поліграфічної галузі та виробників упаковки
Опубліковано: 10 липня 2016

 

ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА ЛЬВІВЩИНИ «НОВИЙ ФОРМАТ» - НЕЗААНГАЖОВАНИЙ ДІАЛОГ 


 

Вже, вдруге, під егідою керівника фіскальної служби Львівщини Ігоря Кондро, з метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, оперативного реагування на проблемні питання, які виникають у платників податків, 7 липня 2016 року відбулася зустріч з представниками інститутів громадянського суспільства, бізнес спільноти Львівщини та членів Громадської ради при ГУ ДФС у області. У заході також взяли участь керівництво та начальники самостійних структурних підрозділів ГУ ДФС у області, начальники ОДПІ.
«Незаангажований діалог, саме такий формат наших зустрічей. Перш за все, нам надзвичайно важливо почути про всі проблемні питання від перших джерел: громадськості та платників податків, й спільними налагодженими діями допомогти оперативно вирішити їх,» - зазначив Ігор Кондро. 


Очільник фіскальної служби Львівщини інформував про підсумки спільної й плідної співпраці - наповнення державної казни за шість місяців цього року, адже, більше 95% платежів надходить за рахунок добровільної сплати податків. Впродовж шести місяців цього року спостерігається позитивна динаміка надходжень до бюджетів всіх рівнів у Львівській області по всіх основних платежах. 


У січні-червні 2016 року по Головному управлінню ДФС у Львівській області до загального фонду Державного бюджету України надійшло понад 3 млрд. 290 млн. грн. Приріст збору платежів до державного бюджету по ГУ ДФС у Львівській області склав 65,2 % або на 1 млрд. 299 млн. грн. більше у порівнянні з січнем-червнем 2015 року. 
Надходження податкових платежів до місцевих бюджетів Львівської області склали 3 млрд. 491 млн. грн., що на 54% або на 1 млрд. 256 млн. грн. більше від фактичних надходжень січня-червня 2015 року.


Представники бізнес середовища Львівщини обговорили питання, які виникають у машинобудівній галузі, обчисленні та сплаті податку за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відшкодуванні ПДВ, легалізації заробітної плати тощо. 
Резюмуючи зустріч, Ігор Кондро інформував про вирішення піднятих питань на попередньому зібранні, та подякував за ефективну роботу та активну громадянську позицію.
Такі зустрічі, будуть відбуватися і в подальшому, і без сумніву фіскальна служба Львівщини завжди відкрита до «прямого діалогу» з представниками громадськості та бізнес середовища регіону.

Автор: Громадська рада при ДФС У Львівській обл.

Андрій Олегович
Андрій Олегович
ФОП
Asd
Андрій Олегович
Андрій Олегович
ФОП
Андрій Олегович, погоджуюся
Авторизуйтесь, щоб залишити коментар

Партнери Асоціації